polski English rosyjski Deutsch

Ul. Fabryczna 3 , 05-520 Konstancin-Jeziorna (2 km od Warszawy), woj. mazowieckie, tel. +48 22 756-46-16 , email:

Dom spokojnej starości - informacje


Dom Seniora Willa Kalina w Konstancinie - Jeziornie to wymarzone miejsce na wypoczynek

Nic tak nie sprzyja dobremu wypoczynkowi jak piękne krajobrazy, bezpośrednie sąsiedztwo natury i czyste powietrze. To wszystko można mieć niecałe 20 km od stolicy. Konstancin-Jeziorna to miasteczko położone nad rzeką i lasami, które może poszczycić się iście uzdrowiskowym klimatem, który jest dobry dla osób starszych. Jest to więc idealne miejsce na dom opieki. Nie bez powodu wybraliśmy sobie właśnie podwarszawski Konstancin na siedzibę naszego prywatnego ośrodka. Tam właśnie znajduje się nasz wyjątkowy Dom Seniora “Willa Kalina”, do którego serdecznie zapraszamy osoby starsze.


Miasteczko na Mazowszu, w którym znajduje się nasz dom spokojnej starości

Miejscowość Konstancin-Jeziorna położona jest w odległości 18 km na południe od centrum Warszawy. Wokół niej znajdują się lasy Chojnowsko-Słomczyńskie, a od północy sąsiaduje z Lasem Kabackim. Duża część tej spokojnej miejscowości położona jest również w lesie. Na południe od Konstancina-Jeziorny rozciągają się Lasy Słomczyńskie, w których wydzielono kilka rezerwatów przyrody. Konstancin posiada wybitne walory uzdrowiskowe jako jedyne uzdrowisko w okolicach Warszawy. Znajdują się tutaj cieplicze wody mineralne i tężnia solankowa. Stąd nasz prywatny dom opieki dla Seniora powstał właśnie tutaj.


Prywatna opieka dla Seniora

W mieście funkcjonuje kilka sanatoriów, Stołeczne Centrum Rehabilitacji (Stocer), w którym leczy się schorzenia kręgosłupa i narządów ruchu, Centrum Kształcenia i Rehabilitacji oraz Uzdrowisko, które oferuje opiekę neurologiczną, kardiologiczną i ogólnoustrojową. Do tej oferty należy także nasz prywatny ośrodek spokojnej starości. Wiele malowniczych zakątków Konstancina pozwala w ciszy i spokoju obcować z pięknem przyrody. W okolicy są wytyczone liczne szlaki spacerowe, bo pobliskie lasy i tężnia solankowa sprzyjają wypoczynkowi i stanowią atrakcyjny teren dla Seniora.