polski English rosyjski Deutsch

Ul. Fabryczna 3 , 05-520 Konstancin-Jeziorna (2 km od Warszawy), woj. mazowieckie, tel. +48 22 756-46-16 , email:

Aktualności


ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE ORAZ NOWOROCZNE 2022R.

Jak co roku 24 grudnia o godzinie 16:30 wspólnie obchodzimy Wigilię Bożego Narodzenia. Jest to wyjątkowy wieczór w roku, gdy wraz z Naszymi Pensjonariuszami gromadzimy się przy wspólnym stole. Na stołach goszczą staropolskie potrawy, w tle słychać tradycyjne kolędy, a wystrój wnętrz wprowadza w świąteczny nastrój. Po wspólnej modlitwie dzielimy się opłatkiem składając sobie najlepsze życzenia, by później delektować się wigilijnymi potrawami przygotowanymi przez naszą kuchnię. Wszyscy Pensjonariusze oraz Pracownicy tworzą miłą, świąteczną atmosferę.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W ten wyjątkowy wieczór Wigilii Bożego Narodzenia życzymy naszym Pensjonariuszom oraz ich Rodzinom pokoju Chrystusowego, zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie wiele łask Bożych i pomyślności w spełnianiu wszelkich planów.WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA 2022

Uprzejmie informujemy Rodziny naszych Pensjonariuszy, że uroczysta Kolacja Wigilijna z udziałem Rodzin, odbędzie się 24 grudnia o godz. 16:30.

Każdy pensjonariusz może zaprosić 2 osoby. Prosimy o zgłaszanie udziału w kolacji do recepcji Willi Kalina, lub SMS na telefon 505 087012.
SYLWESTER 2021/2022

Nowy 2022 rok nasi Pensjonariusze pod okiem pani pielęgniarki oraz opiekunki przywitali w miłej sylwestrowej atmosferze lampką wyśmienitego szampana. Życzymy sobie samych pomyślnych dni na cały nadchodzący nowy rok.
WYSTĘP JARZĘBINY CZERWONEJ NR.4 2021

Dnia 29 grudnia z kolędowaniem zawitał do naszego domu seniora zespół „Jarzębina czerwona”. W repertuarze znalazły się kolędy dobrze nam znane i bardzo współczesne. Nasi Pensjonariusze aktywnie włączyli się do wspólnego śpiewania. Czas szybko płynął i przyszedł także czas na Noworoczne Życzenia i rozstanie. Życzyliśmy sobie dużo zdrowia i jak najwięcej wspólnych spotkań, na które bardzo czekamy.
WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA 2021

Święta Bożonarodzeniowe w naszym domu opieki obchodzimy jak zawsze po staropolsku. Na stołach nie może zabraknąć smakołyków przygotowanych przez nasza kuchnię, ale nie tylko, ponieważ przed świętami każda para rąk się przyda ,więc do prac włączają się w wolnych chwilach pozostali pracownicy. Wystroje wnętrz, wprowadzają w świąteczny nastrój. O godz. 16:30, 24 grudnia wspólnie zasiadamy do Wigilijnego stołu. W tym roku nie typowo poprzez dotyk przełamaliśmy się opłatkiem. Po wspólnej modlitwie i odśpiewanych delektowaliśmy się wigilijnymi potrawami. W tym roku na święta zima obdarowała nas białym i puszystym śniegiem. Święta przebiegły w przemiłej atmosferze.