polski English rosyjski Deutsch

Ul. Fabryczna 3 , 05-520 Konstancin-Jeziorna (2 km od Warszawy), woj. mazowieckie, tel. +48 22 756-46-16 , email:

Zgłoszenie przyjęcia


Dokładamy wszelkich starań, by nasza placówka stała się miejscem zapewniającym spokojną starość w otoczeniu empatycznych, chętnych do pomocy osób. Nasz Prywatny Dom Seniora “Willa Kalina” w mazowieckim Konstancinie-Jeziornie (około 20 km od centrum Warszawy) jest otwarty dla osób ceniących sobie atmosferę dużej rodziny.

Wystarczy wykonać telefon do Pani Julii Białowąs (prezes placówki) i umówić się na spotkanie w celu prezentacji obiektu i omówienia warunków przyjęcia. Aby opieka nad powierzonym nam Seniorem od pierwszych dni była najbardziej efektywna, na spotkanie należy przygotować dokumenty medyczne i podzielić się z nami oczekiwaniami związanymi z pobytem. Po uzgodnieniu warunków pobytu podpisywana jest umowa na pobyt czasowy bądź stały.

Na początek proponujemy pobyty krótkoterminowe - dzięki temu mogą Państwo najpierw poznać nasz prywatny dom opieki i podjąć decyzję o pobycie stałym. Prowadzimy politykę otwartych drzwi dla rodzin i znajomych, co oznacza, że nie mamy określonych godzin odwiedzin.